Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності є невід’ємною частиною Договору публічної оферти розміщеного на офіційному сайті Виконавця (ТОВ «АйОуСтудія») за веб-адресою: https://iostudio.com.ua (далі – “Сайт”).

Користувач Сайту та особа, яка прийняла пропозицію (акцепт) укласти Договір публічної оферти (далі – “Замовник”) надає свою згоду щодо Політики конфіденційності на наступні способи обробки персональної інформації: збір, запис, систематизація, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передача (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення у встановлених Політикою конфіденційності цілях з впровадженням засобів автоматизації або без використання таких засобів на розсуд Виконавця.

У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Замовник не повинен передавати персональні дані шляхом заповнення відповідних форм.

Політика конфіденційності діє відносно всієї персональної інформації, яку ТОВ «АйОуСтудія» може отримати від Замовника під час використання Сайту, програм і продуктів Сайту.

 

Цілі збору персональної інформації Замовника

ТОВ «АйОуСтудія» може використовувати персональні дані Замовника з метою:

 • Ідентифікації Замовника.
 • Надання Замовнику доступу до ресурсів Сайту і партнерів Виконавця.
 • Встановлення з Замовником зворотного зв’язку, включаючи телефонні дзвінки, повідомлення, запити, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробка запитів і заявок від Замовника, напрямки рекламної та іншої інформації про операції та інші послуги Веб сайту.
 • Визначення місця знаходження Замовника для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.
 • Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Замовником.
 • Надання Замовнику ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем, пов’язаних з наданням послуг Виконавцем.
 • Надання Замовнику оновлених послуг, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та Інших відомостей від виконавця або його партнерів.
 • Здійснення рекламної діяльності на Сайті.
 • Надання доступу Замовникам на веб-сайти або сервіси партнерів Виконавця з метою отримання інформаційних послуг, продуктів, їх оновлень.

 

Персональна інформація

Ми збираємо наступну інформацію:

 • Технічна інформація, що автоматично збирається за допомогою програмного забезпечення Сайту під час його користування Замовником.
 • Персональна інформація, що надається Замовником при заповненні відповідної форми.
 • Інша інформація надається Замовником на його розсуд.

 

Технічна інформація

Під час відвідування Замовником Сайту, адміністратору сайту автоматично стає доступною інформація зі стандартних журналів реєстрації сервера (server logs). Сюди включається IP-адреса Вашого комп’ютера (або проксі-сервера, якщо він використовується для входу в Інтернет), ім’я інтернет-провайдера, ім’я домену, тип браузера і операційної системи, інформація про веб-сторінку в соціальних мережах, з якого відбувся перехід на Сайт, веб-сайти, що відвідуються Замовником, дату і час їх відвідувань та файли Cookie. Ця інформація аналізується в агрегованому (знеособленому) вигляді для аналізу відвідуваності Сайту, і використовується при розробці пропозицій щодо його поліпшення та розвитку. Зв’язок між IP-адресою Замовника і його персональною інформацією ніколи не розкривається третім особам, за винятком тих випадків, коли це на це є згода або вимога законодавства України.

Технічну (знеособлену) інформацію про відвідування Сайту також збирають встановлені на сайті лічильники статистики.

Особисто надана персональна інформація

З метою укладення договору Замовник також може надати наступні персональні дані про себе або про суб’єкта господарювання та його представників в інтересах якої він діє: ім’я, по-батькові, прізвище, посаду, номер телефону, корпоративні реєстраційні дані (назва юридичної особи, код ЄДРПОУ, РНОКПП, адреса реєстрації, поштова адреса суб’єкта господарювання, корпоративний номер телефону, розрахунковий рахунок, найменування обслуговуючого банку тощо). Зазначені відомості про суб’єкта господарювання не належать до персональних даних.

Зобов’язання сторін

Замовник зобов’язаний:

 • Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом, надання послуг або укладення письмового договору;
 • У разі укладення письмового договору або прийняття (акцепту) Договору публічної оферти вчасно оновлювати та доповнювати надану інформацію про персональні дані в разі її зміни.

Виконавець зобов’язаний:

 • Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у Політиці конфіденційності;
 • Забезпечити зберігання конфіденційної інформації, не розголошувати без попереднього дозволу Замовника, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Замовника. Персональні дані Замовника можуть зберігатися в терміни і / або бути передані уповноваженим органам державної влади тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством;
 • Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Замовника згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті;
 • Здійснити знищення або блокування персональних даних, що відносяться до Замовника, з моменту звернення або запиту Замовника, його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб’єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

Захист інформації, що збирається:

 • Виконавець приймає всі необхідні і достатні організаційні, технічні заходи обережності для захисту конфіденційності даних Замовника.
 • Замовник визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання своїх персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до них.
 • Виконавець не несе відповідальність за збитки, завдані таким доступом.

 

Додаткові умови

Виконавець має право вносити зміни в Політику конфіденційності без згоди і без повідомлення Замовника. Замовник бере на себе відповідальність за ознайомлення з оновленою версією Політики конфіденційності, відповідно до якої регулюються правила користування Сайтом. Зміни в Політику конфіденційності вступають в силу з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

Чинна редакція Політики конфіденційності знаходиться на Сайті.

Дана політика конфіденційності розроблена і діє в рамках чинного Законодавства України про захист фізичних осіб стосовно обробки персональних даних та про вільне переміщення таких даних.